Tunalar Motorlu Araçlar Tur. Tic. Ltd. Şti. TRABZON
 
Hakkımızda Tunalar Motorlu Araçlar Tur. Tic. Ltd. Şti. TRABZON
Tunalar şirketlerinin ticari faaliyetlerinin temeli 1958 yılında Trabzon’da M. Ali Tuna tarafından atılmıştır. Kendi binasında müşterilerine hizmet vermeye ise 1962 yılında başlamış, halen aynı binada beyaz eşya satış faaliyetlerini yürütmektedir. Şu anda Tunalar şirketlerini Erol Tuna temsil etmektedir. Tunalar şirketlerinin Ticari faaliyetleri öncelik sırasına göre; 1-Otomotiv (Satış, servis, yedek parça) 2–İkinci El araç satışı 3-Akaryakıt istasyonu 4-Araç Kiralama (Günlük ve Uzun dönem araç kiralama) 5-Beyaz eşya ve elektronik eşya mağazası , 6-Sigorta Acenteliği, 7-İnşaat , 8- Gayrimenkul yatırım ve kiralama,
şeklindedir. Şirketleşme başlangıcımız; Erol Tuna’nın kardeşleri ile birlikte 1982 yılında kurduğu şirket olan Tunalar İnşaat Tic.Ltd. Şti dir. Bu şirket, Tunalar Şirketlerinin ilk şirketi olup kuruluşundan bugüne kadar halen  İnşaat, beyaz eşya ve mağazacılık işini yönlendirmektedir
1989 yılında ailenin ikinci şirketi olan Tunalar Otomotiv kurularak Otomotiv işine başlanılmıştır. Tunalar, Trabzon ve bölgesinde Otomotiv piyasasındaki dışarıya kayan ekonomiyi ve talebi Trabzon’a çevirme yönünde mücadele vermiştir. 1994 yılında otomotivde Trabzon ve Karadeniz bölgesinde satış, servis ve yedek parça konusunda ilk Plazayı bölgenin hizmetine açmıştır. Bu Plaza aynı zamanda Türkiye’nin ilk Ford Plazalarından biridir. 1994 yılında Tunalar Ford Plaza 3S ile birlikte aynı yerleşkede Tunalar Petrol akaryakıt istasyonu da hizmete başlamıştır.
1995 yılında Tunalar Sigorta Şirketi sigorta faaliyetine başlamıştır. Birçok sigorta şirketiyle işbirliği yapmaktadır. Sigorta şirketimiz kasko ve trafik sigortası alanında bölgenin en yüksek cirosuna sahip sigorta acentelerinden birisidir. 1999 yılında Tunalar ailesinin ikinci otomotiv şirketi olan Tunalar Motorlu Araçlar Ltd.Şti. kurulmuştur. Tofaş A.Ş nin Fiat markasının Ana bayisi olarak Trabzon Söğütlü beldesinde Fiat Plaza ile 5500 metrekare kapalı alanda satış,servis,yedek parça  faaliyetlerini sürdürmektedir.
2004 yılında aynı şirketin bir şubesini showroom olarak Ordu ilinde faaliyet sokan şirketimiz 2008 yılı Ekim ayında Fiat markasına ait ikinci entegre tesisini hizmete açmıştır.
Bu tesisimiz 2750 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir.
Bu faaliyetle birlikte Otomotiv işinde toplam kapalı alanda yaklaşık 11.500m2, açık alanda 13.500m2 olmak üzere toplamda yaklaşık olarak 25.000 m2 de hizmet vermektedir.
2007 yılında Tunalar 2. EL, profesyonel anlayışı gereği kendine ait bir yerde ayrı bir departman olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2. El’de 1. El garantisi ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile 2. El araç alım satım hizmeti vermektedir. İnşaat konusunda Tecrübeli ve araştırmacı olan Tunalar inşaat şirketi kendi şyerlerini, konut ve işyeri işlerini yapıp satmak veya kiraya vermektedir.
Tunalar olarak müşteri odaklı olmak ve bu bağlamda müşteri memnuniyetini ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmak vazgeçemeyeceğimiz ana kuralımızdır. Şirketlerimiz hakkında detaylı bilgi için www.tunalar.net adresinden faydalanabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için iletişim adreslerimizden bizimle irtibata geçiniz. Saygılarımızla, Tunalar adına, Erol Tuna
Trabzon ilinin Akçaabat ilçesinde bulunan Tunalar Otomotiv, güler yüzlü personeli ve ferah showroomu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Fiat Tunalar Otomotiv showroomumuza bekliyoruz.
  • Tunalar  Otomotiv
  • Tunalar  Otomotiv
  • Tunalar  Otomotiv
Copyright FIAT 2014. Her hakkı saklıdır. Web Tasarım & Yazılım Smartnet